Dodany: 2018-06-19 02:18:32 | Ostatnio wołany: 2018-06-19 02:18:45O próbie zbanowania memów przez UE.

W sumie czy potrzeba do takiej wiadomości szerszego komentarza?

https://www.wykop.pl/link/4372557/paul-joseph-watson-o-probie-zbanowania-memow-przez-unie-europejska/

#saveyourinternet #antyart13 #deleteart13 #acta2018 #wykop #4konserwy

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-18 22:14:52 | Ostatnio wołany: 2018-06-18 22:18:21No i co @Moderacja @wykop?

Tak się chcecie bawić w "obrońców wolności i uczciwych zasad"?
POŻAŁOWANIA GODNI HIPOKRYCI.

Oto moje zgłoszenie na wasz wpis na mirko oraz znalezisko na głównej. Powód?
BRAK TAGU POLITYKA.

Czyli coś, co jest zawsze pozytywnie rozpatrywane, ponieważ "brak tagów jak nsfw czy polityka utrudnia korzystanie z serwisu dużej grupie osób". Teraz nagle nie utrudnia?


Zgłoszenie racjonalne, bo przecież PISZECIE O POLITYCE UNII EUROPEJSKIEJ, więc tag #polityka jest tu niezbędny, ale sami możecie łamać swój regulamin?
Innym wywalacie znaleziska, kneblujecie możliwość wolnego pisania, banujecie za prawdę, ale sami możecie sobie nie tagować wpisów politycznych jako "polityka"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Efekt?
ZGŁOSZENIE NIEPRAWIDŁOWE XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Cytuję uzasadnienie:

Nieprawidłowe 2 min. temu przez 4XEd
Jak definiujemy "Nieprawidłowe tagi"?
Brak # polityka, # islam, # nsfw, # patostreamy, # anime i innych tagów których brak utrudnia korzystanie z serwisu dużej liczbie osób

A no tak... Tag "polityka" jest domyślnie ustawiony na czarnych listach i zmniejszylibyście sobie zasięg plusików oraz wykopów.

Gardzę podwójnymi standardami. Gardzę waszym koniunkturalizmem, bo kiedy strach w dupy zagląda, że wykop wam zamkną, to nagle robicie się "obrońcami wolności"?

Gardzę robieniem kurtyzany z logiki i regulaminu, który sami stworzyliście.

@m__b @a__s - ciekawe czy dacie mi bana za to, że napisałem prawdę? Byłoby to idealne podsumowanie waszej godności.

Link do wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/32820883/wykopowicze-nie-pozwolmy-unii-europejskiej-zniszcz/

#wykop #afera #moderacjacontent #4konserwy #neuropa #saveyourinternet #antyart13 #deleteart13 #acta2018 #logikamoderacji #justwykopthings #moderacja #hipokryzja

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-17 18:12:32 | Ostatnio wołany: 2018-06-17 18:14:05


Pediatra o pozwalaniu dzieciom na zmianę płci
Pediatra Michelle Cretella o postępującym problemie przyzwalania na zmianę płci u dzieci i nastolatków.
Znalezisko: https://www.wykop.pl/link/4369865/pediatra-o-pozwalaniu-dzieciom-na-zmiane-plci/

#psychologia #dzieci #wojnaidei #kultura #lekarz

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-17 15:03:29 | Ostatnio wołany: 2018-06-17 16:03:32


Myślę, że może was to znalezisko zainteresować - amerykański historyk Dr. Gary Habermas wyjaśnia czy Jezus to faktycznie kopia pogańskich bóstw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/4369833/historyk-dr-gary-habermas-czy-jezus-to-kopia-poganskich-bostw/

#4konserwy #wiara #religia #katolicyzm #chrzescijanstwo #mikromodlitwa #mirkomodlitwa #historia #ciekawostkihistoryczne #naukowcywiary

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-16 23:01:07 | Ostatnio wołany: 2018-06-16 23:01:40


MOCNE.

...to jest bunt takiego młodego pokolenia. Bo wyrażamy to, jako młodzi ludzie. Jestem świadkiem tego wszystkiego, który czyta, że przez ostatnie ileś tam naście lat polskiej polityki ja ciągle słyszę "przepraszam". Że Polacy przepraszamy. Przepraszam...
To jest podstawa polityki "na kolanach" zagranicznej. Zdaję sobie sprawę, że dochodziło w mojej ojczyźnie do wielu wynaturzeń.
Nie było to nigdy sankcjonowane prawem Polskim, w sensie nigdy nie było na to zgody społecznej ani państwowej.
Przez tyle lat wystawianie na piedestał jakiś Groosów i chorych teorii spowodowało, że dzisiaj Polacy... nie tylko to, że ktoś mówi "Polacy nie mówcie do Polaków" i (oni przez to) nie wiedzą...
... moi przodkowie noszący to samo nazwisko (co ja) zasłużyli sobie na szacunek bo znam ich historię, tak samo jak państwa przodkowie i wszystkich prawych ludzi którzy działali w tym kierunku.
... Do kampanii przyłączają się przedsiębiorcy i swoje tiry dają oklejać... samochody już jeżdżą po europie z napisem RespectUs i w języku angielskim "Podczas drugiej wojny światowej Polacy uratowali 100 tysięcy żydów". Przepraszam państwa jeśli to za mało.

Czym jest kampania #respectus która wywołała skowyt u ruskich, szwabskich i żydowskich trolli tak chętnie atakujących Polaków?

Kampania ma na celu przypomnieć dokonania naszych przodków. Ich rolę w niesieniu pomocy innym (zwłaszcza żydom). Jest opozycją do kultury wstydu promowanej przez lewicową patologię oraz zagraniczną politykę kajania się i "przepraszania za wszystko".
No i jest głównie skierowana do społeczeństwa polskiego, by przypomniało sobie, że nie ma się czego wstydzić.

https://www.wykop.pl/link/4368907/respectus-gazeta-wyborcza-i-lewica-pieja-nasza-akcja-zatem-musi-byc/

#polska #respectus #4konserwy #patryiotyzm

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-16 10:59:49 | Ostatnio wołany: 2018-06-16 11:00:30Cześć, czołem i szczęść Boże ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak sobota, to #naukowcywiary, czyli cykl tekstów, przybliżających nam znamienitych członków Kościoła oraz ich osiągnięcia dla nauki i rozwoju cywilizacji, jaką znamy dziś.

https://www.wykop.pl/link/4367947/alkuin-czyli-jak-kosciol-wprowadzil-interpunkcje-i-ocalil-dziela-antyczne/
Tym razem padło na Alkuina - mnicha, który pomógł zachować dobytek antyczny dla przyszłych pokoleń oraz wprowadził do pisowni małe litery czy interpunkcję, ułatwiając odczytywanie tekstów naukowych wszystkim pokoleniom po nim.

Moim zdaniem, osoba warta uwagi, bo bez niego nie mielibyśmy dziś aż tylu dzieł z okresu starożytności ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#naukowcywiary #ciekawostki #ciekawostkihistoryczne #historia #nauka #kosciol #katolicyzm #wiara #religia #sredniowiecze #wincyjtagow i trochę #gruparatowaniapoziomu

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-16 02:52:50 | Ostatnio wołany: 2018-06-16 08:42:15„Janice Atkinson, brytyjska deputowana do Parlamentu Europejskiego chciała poinformować o dramatycznej sytuacji Tommy’ego Robinsona skazanego na 13 miesięcy więzienia za relacjonowanie procesu gangu muzułmańskich gwałcicieli. Robinsonowi grozi śmierć po przeniesieniu do zakładu karnego, w którym większość więźniów to muzułmanie. W dniu przeniesienia muzułmańscy więźniowie przez całą noc uderzali w ściany i kraty krzycząc, że go zabiją. Co ciekawe, więzienny imam wiedział o przeniesieniu Tommy’ego wcześniej niż kierownictwo i personel więzienia.“

„Wolność słowa” w eurokołchozie: deutowanej wyłączono mikrofon

#europa #uniaeuropejska #wolnosc #cenzura #tommyrobinson #polityka

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-16 03:21:07 | Ostatnio wołany: 2018-06-16 03:21:24Idzie turysta, patrzy a tam baca nad rzeką kota kąpie.
- Baco kota się nie kąpie!
- Kąpie się, kąpie!
Wraca turysta, patrzy baca dalej nad rzeką ale kota już nie ma.
- Mówiłem Baco, że kota się nie kąpie!
- Kąpie się, kąpie ale się nie wyżyma!
Przykładem analogii tego dowcipu jest polityka cenzorów z Tweeterka.

- Moderatorze nie kasuje się kont bo ci ideologicznie nie pasują.
- Kasuje, kasuje. Prywatny portal robię co chcem.

I poszła sprawa do sądu a Tweeter po dupie dostał.

- Moderatorze mówiłem, że manianę odpierdalasz.
- Kasować można, ale nie wolno mówić, że portal jest oddany "wolności słowa".

Produkt niezgody z opisem i konsument wygrał. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/link/4367581/prawicowy-dzialacz-wygral-proces-z-twitterem/

To samo tyczy się "serwis tworzony przez użytkowników", "miejsce dla każdego" czy "standardów społeczności".
To, że ludzie w końcu dobiorą się pewnym cenzorom do tyłka to nie kwestia "czy" ale "kiedy". I wielu będzie kibicować by to było bolesne dobranie się.
Ale to ryzyko zawodowe portali hołdujących podwójnym standardom, czy też modelatorskim neoliberalnym widzimisię... prawda @wykop ? ( ͡º ͜ʖ͡º)

#4konserwy #ciekawostki #prawo #internet #moderacjacontent

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-15 06:27:22 | Ostatnio wołany: 2018-06-15 06:39:40Sprawa jest wysoce bulwersująca i wymagała zdecydowanego działania.

„Zakontraktowani do pracy w Niemczech polscy pracownicy z Opel Manufacturing Poland – fabryki Opla w Gliwicach zostali brutalnie wyrzuceni na bruk z hotelu. Gdy pisaliśmy, że są traktowani gorzej niż islamscy imigranci podniosło się wielkie larum. Teraz jest znacznie gorzej… W związku z napływającymi od pracowników oraz ich rodzin prośbami o interwencję poseł dr hab. Józef Brynkus wystąpił z interpelacją do Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a także Ministra Sprawiedliwości w sprawie skandalicznego traktowania polskich pracowników Opel Manufacturing Poland oddelegowanych do pracy w niemieckich fabrykach tego koncernu.”

Interpelacja dra. hab. Józefa Brynkusa w sprawie skandalicznego traktowania polskich pracowników przez Opel Manufacturing w Niemczech

#polska #polityka #afera #opel #praca #gliwice

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-06-14 12:15:58 | Ostatnio wołany: 2018-06-14 12:38:39Giordano Bruno

Kolejnym popularnym mitem – przywoływanym również tutaj na wykopie – jest postać Giordana Bruno, który w dużym skrócie miał być męczennikiem nauki, zabitym przez złą inkwizycję, choć moim zdaniem, nazywanie Bruna naukowcem to lekkie nieporozumienie: Bruno nie poszukiwał tu empirycznych uzasadnień, nie stara się przeprowadzić przekonujących dowodów. Robił coś zupełnie odmiennego: teorię heliocentryczną wywodził z myślenia magicznego, powołując się przy tym na religię egipską i panteizm. Ten „typ naukowca”, hołubiony przez cały postępowy świat, stał się raczej magiem zafascynowanym orientalną nauką[1].

Jednak od początku, Bruno wstąpił do zakonu w wieku 17 lat i szybko zaczął zachowywać się… dziwnie. Pozbył się z celi religijnych obrazów, zaczął interesować się arianizmem[2].

W 1576, pomimo sprzeciwu przełożonych rozpoczął tułaczkę po świecie, po pobycie w Rzymie zrzucił habit i udał się do Genewy[2]. Tam znieważył profesora uczelni, za co został wydalony z miasta, następnie udał się do Francji, gdzie zaczął tworzyć coraz to nowe teorie i de facto został panteistą. Dzięki swoim „śmiesznym” komedią – które słynęły z tego, że były wulgarne - mógł udać się do Londynu, gdzie zwyzywał większość ludzi na uniwersytecie Oksfordzkim, udowodniono mu plagiat i odmówiono profesury na uczelni. Pomimo tego, że schlebiał królowej Elżbiecie I, został wydalony z Wielkiej Brytanii do Francji.

Zrządzeniem losu znalazł się w mieście Lutra i przeszedł na luteranizm, jednak z powodu jego… charakteru wydalano go z kolejnych miast. Gdy wydrukował swoje 3 traktaty o magii, miejscowy proboszcz z ekskomunikował go [3].

Śmieszki się skończyły, gdy wrócił do Włoch i popadł konflikt ze szlachcicem Giovannim Mocenim, ten liczył, że Bruno wprowadzi go w świat ezoteryki i magii, ale niestety głównie pobierał pieniądze. Z tego powodu razem z przyjaciółmi obezwładnili go i przekazali Inkwizycji.
Proces trwał 6 lat, nikt nie wątpił w jego winę, od nazywania Jezusa psem przez groźby wysadzenia klasztoru do magiczno-gnostycznych teorii. Przez cały ten czas inkwizytorzy starali się uratować jego życie i dość do ugody, Bruno stwierdził, że niczego nie odwoła – znaczy, raz powiedział, że odwoła, ale potem powiedział, że jednak nie[4]. Co warto podkreślić, Bruno miał dobre warunki życia w celi – o czym nie było mowy w więzieniach świeckich[5] – oraz nie był torturowany[6].

Inkwizycja jak zawsze przekazała skazanego władzy świeckiej, by ta go sama osądziła. Jak zaznacza Roman Konik: ,,...Giordano Bruno został przekazany gubernatorowi Rzymu z prośbą, aby kary nie oznaczała śmierci ani okaleczenia[7]”, jednak wyrok śmierci był de facto nie do uniknięcia. Według prawa świeckiego Giordano Bruno zawinił zdradą i dezercją, za co mógł być natychmiast stracony[8]. Co więcej, Bruno wiele razy publicznie mówił, że zostanie przywódcą reformy religijnej i publicznej, a dzięki magicznej mocy podporządkuje sobie każdego możnowładcę [9].

Dlatego rację ma Roman Konik, gdy stwierdza: Bruno zginął nie tyle za swe poglądy naukowe, jak to wskazuje wielu współczesnych historyków, co raczej jako rebeliant, człowiek niebezpieczny politycznie, heretyk, i przeciwnik Kurii Rzymskiej…[10] Bruno więc nie był męczennikiem nauki, a heretykiem, magiem, pseudonaukowcem, rebeliantem, dezerterem, panteistą lub gnostykiem i zdrajcą. Inkwizycja do końca starała się uratować Gordiana, jednak ten odrzucił tę propozycję.

[1] Roman Konik, w Obronie Świętej Inkwizycji, Wektory, Wrocław 2004, str. 125 – 126 [2] Tamże, str. 126
[3] Michael Hesemann, Ciemne Postacie w historii Kościoła, Wydawnictwo M, Kraków 2013, str. 246 – 250
[4] Roman Konik, w Obronie Świętej Inkwizycji, Wektory, Wrocław 2004, str. 128 – 131 [5] Tamże, str. 130
[6] Michael Hesemann, Ciemne Postacie w historii Kościoła, Wydawnictwo M, Kraków 2013, str. 246 – 250
[7] Roman Konik, w Obronie Świętej Inkwizycji, Wektory, Wrocław 2004, str. 131
[8] Michael Hesemann, Ciemne Postacie w historii Kościoła, Wydawnictwo M, Kraków 2013, str. 252
[9] Roman Konik, w Obronie Świętej Inkwizycji, Wektory, Wrocław 2004, str. 128 [10] Tamże. Str. 132

Dzisiejszy wpis został przygotowany przez youtubera, apologetę Polskiego Inkwizytora
link do kanału:https://www.youtube.com/channel/UCrhNH6v29SZIbi4DODenKiQ

#wiara #religia #katolicyzm #chrzescijanstwo #historia #ciekawostkihistoryczne #4konserwy #mikromodlitwa #mirkomodlitwa #naukowcywiary #bekazkatoli #ateizm i może #gruparatowaniapoziomu

Przejdź do wpisu
Założona przez:

DonaldKluska

Osób na liście: 75
Wołań: 248
Udzielamy się pod tagami: #4konserwy #polityka #bekazlewactwa #islam #terroryzm #moderacjacontent ❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦                          Wielu konserwatystów ma długie lub krótkie włosy, albo nie posiada ich w ogóle. Jeżeli chodzi o ubiór, to konserwatystę można często spotkać w obecności barw narodowych. Czasem tez pośród innych kolorów. Nikt nie oczekuje od konserwatysty określonego obuwia. Ważne by sam mógł się w swoim czuć dobrze i by pasowało do sytuacji. Podobnie jest z zarostem na twarzy. Konserwatysta dba o higienę, bo to podstawa godnego wizerunku.                          Z kolei obiegowa opinia głosi, że „neuropejczyka” poznaje się przede wszystkim po zapachu...    To prawda. Czasem w skłocie, wodociągi odcinają dopływ wody.

Kategoria: Polityka

Ostatnie wydarzenia (zobacz wszystkie)


2018-06-19 08:21:22
@KotPrezesa1 dołączył do listy


2018-06-19 02:18:45
@FlaszGordon zawołał do wpisu


2018-06-19 01:22:24
@FlaszGordon usunął użytkownika @multikonto389 z listy


2018-06-19 01:20:56
@Tumurochir dołączył do listy


2018-06-18 22:18:21
@MagnaPomerania zawołał do wpisu


2018-06-17 18:14:05
@MagnaPomerania zawołał do wpisu


2018-06-17 16:03:32
@MagnaPomerania zawołał do wpisu


2018-06-16 23:01:40
@FlaszGordon zawołał do wpisu


2018-06-16 11:00:30
@MagnaPomerania zawołał do wpisu


2018-06-16 08:42:15
@MagicPiano222 zawołał do wpisu