Dodany: 2018-02-16 20:36:28 | Ostatnio wołany: 2018-02-16 20:39:01Ło ja pierdolę, wyjebało rakometr.
Co oni ćpią? xD mało, że nie wiedzą jaki język urzędowy panuje w naszym kraju, to jeszcze chcą zwiększać liczbę urzędasów, pierdololo stop nacjonalizmowi a przecież to na Ukrainie jest znacznie silniejszy i skrajniejszy nacjonalizm niż u nas, a jeśli już idąc ich tokiem rozumowania dlaczego Ukraińcy mają być lepsi od takiego np Turka pracującego w Polsce? albo np Greka? proponuje multi langłidz w urzędach (tłumaczenie, że ich nie ma tylu co Ukraińców to gównoargument), anyway w UK nie odpierdalają takich szopek tylko dlatego, że jest tam dużo Polaków, czy w Niemczech lub też Holandii, poza tym większość urzędników zna język angielski, więc może niech sobie wbiją w końcu do tych zakutych łbów, że bez inglisza ani rusz, nawet we wschodniej europie.
#bekazlewactwa #raklem #partiarazem #lewackalogika #4konserwy

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-15 01:34:29 | Ostatnio wołany: 2018-02-15 01:35:31„Wolność słowa” to abstrakcyjne pojęcie istniejące tylko po to, by Izrael mógł innym zarzucać jej łamanie. Wywiad Agatona Kozińskiego (9 luty 2018) z prezydenckim doradcą prof. Andrzejem Zybertowiczem poruszył szereg opiniotwórczych osób na całym świecie.

Powodem są te oto słowa:

Z drugiej strony pamięć o żołnierzach wyklętych, Józefie Piłsudskim, rządzie londyńskim komuniści też próbowali zatrzeć – ale im się nie udało. Tymczasem w kwestii Żydów okazali się skuteczni.

Andrzej Zybertowicz czyli wolność słowa

- Nie wykluczam, że wytłumaczeniem takiego stanu rzeczy jest poczucie winy.

- Kogo?

- Polaków wobec Żydów – choćby związane z wydarzeniami z marca 1968 r. Gdzieś w podświadomości to poczucie winy pozostało – dlatego w rodzinach pielęgnowana była pamięć o Powstaniu Warszawskich i Żołnierzach Wyklętych, ale o pamięć o Żydach nie dbano. Ale jeśli podejmujemy interpretacje z obszaru psychologii społecznej, to trzeba spytać także, skąd się bierze antypolonizm w Izraelu.

- Jak Pan to rozumie?

- Z poczucia wstydu.

- Za co?

- Za bierność w czasie Holokaustu. Niektórzy tłumaczą, że brutalne rozprawianie się z Palestyńczykami, czy Hezbollahem to także forma odreagowywania. Powtarzanie samym sobie: już nigdy nie pójdziemy jak owce na rzeź. Holokaust poza wszystkim to również potworne upokorzenie – że nie walczyli, nie stawili oporu."

#polityka #polska #izrael #historia #wywiad #zybertowicz

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-13 21:08:50 | Ostatnio wołany: 2018-02-13 21:09:30


Kiedy mówisz o łamiących prawa obywateli Polsce i Węgrach powołując się na swoje "dowody", ale nie potrafisz ich pokazać, gdy druga strona cię o nie pomoże.

Czyli ciężkie życie eurolewicy.

https://www.wykop.pl/link/4164599/eurolewaczka-atakuje-polske-i-wegry-a-nie-potrafi-odpowiedziec-na-pytanie/

#polityka #4konserwy

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-11 11:09:19 | Ostatnio wołany: 2018-02-11 11:11:25Taktyka działania izraelskiej dyplomacji w skrócie - z wykorzystaniem pewnego, znanego dowcipu:

- Cześć Polska. Wiesz co, nie chcę robić z tobą więcej interesów.
- Jak to, co się stało?
- No nie, po prostu nie będzie biznesu.
- Ale co się stało, do cholery?
- Dwa tygodnie temu Izrael powiedział, że gazowaliście Żydów w czasie II WŚ.
- Chyba nie myślisz, że to prawda?!
...
- Nie, nie! Izrael powiedział, że obozy oczywiście były niemieckie... ale niesmak pozostał!

Tak to widzę, kiedy Izrael najpierw bez skrupułów defamuje Polskę na arenie międzynarodowej, by potem Anna Azari po wszystkich mediach mówiła, że oczywiście "każdy wie, że obozy były niemieckie" i że "nie powinniśmy przez jeden incydent niszczyć relacji"...

#polityka #4konserwy #jewishdeathcamps

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-08 01:31:52 | Ostatnio wołany: 2018-02-08 01:33:37„Urodzona w 1970 roku Laura Moriarty jest jedną z wielu amerykańskich pisarek książek dla młodzieży. Jej najnowsza powieść nosi tytuł „American Heart” (Amerykańskie serce) i opowiada historię piętnastoletniej dziewczyny imieniem Sarah Mary, która z miłości do swego młodszego brata pomaga zaprzyjaźnionej z nim irańskiej kobiecie uciec ze Stanów Zjednoczonych do Kanady, gdyż w Ameryce muzułmanie są masowo zsyłani do obozów koncentracyjnych. Inspiracja anty-Trumpową paranoją jest tu aż nadto wyraźna.“

Mariusz Wesołowski – REZUNY KULTURY

#kultura #literatura #polityka #ksiazki #poprawnoscpolityczna #usa

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-07 10:12:07 | Ostatnio wołany: 2018-02-07 16:37:06


Całkiem ciekawie.
http://www.wykop.pl/link/4152727

#polityka

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-05 17:29:56 | Ostatnio wołany: 2018-02-05 17:30:46


„Prof. Aleksander Nalaskowski wreszcie powiedział to, co myśli każdy Polak, ze zdumieniem słuchający o cierpieniach „Narodu Wybranego” spowodowanych przez … Polaków i mitycznych nazistów.“

Mleko sie wylało. Teraz trzeba używać argumentów

#polska #polityka #niemcy #zydzi #holokaust

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-04 17:24:39 | Ostatnio wołany: 2018-02-04 17:24:56"Polaku wstydź się..."

Mniej więcej to jest kwintesencja przekazu serwowanego nam dzień w dzień przez agenturę wpływu. Folkistowską, ruską, neuropejską, islamską ... ogólnie lewicową.

Wstydź się że jesteś biały.
Że jesteś heteroseksualny.
Za "antysemityzm" gdy przytaczasz fakty historyczne.
Za "islamofobię" gdy nie chcesz by brodate 30letnie "dzieci" zgwałciły ci kobietę.
Wszyscy mają zamachy tylko nie my.
Wstydź się gdy nie chcesz do światłej "demokratycznej" UE.
Jak to tak można mieć poglądy narodowe?!
Za rząd się wstydź gdy dba o interesy twojego państwa.
Wstydź się za gospodarkę.
Za tych co na zmywak lecą by powiązać koniec z końcem.

Pochyl tę butną głowę... na ścięcie.

Faktycznie można kompleksów dostać.

"idealnym rozwiązaniem wydaje się być anexja przez republikę niemiecką"
~ stwierdzenie jednego neuropka sprzed kilku minut
...bo wtedy będziemy żyć w "normalnym kraju" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To tyle jeśli chodzi o serwowany Polakom ściek.

A jak to wygląda z zewnątrz? Czy mamy się czego wstydzić? Jak jesteśmy postrzegani przez normalnych ludzi na zachodzie?
Wbrew pozorom nie jest tak źle.
Jak nas widzą tak nas piszą.

Naprawdę można sobie poprawić humor.

#4konserwy #polska #polityka #spoleczenstwo #ciekawostki

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-03 23:13:01 | Ostatnio wołany: 2018-02-03 23:13:20Mimo żenującej postawy żydów którą oglądamy od ponad tygodnia jak i celowej propagandy skierowanej przeciwko Polsce, jakoś umyka oczom obserwatorów epicentrum genezy zła.

Kto chciał przerzucić odpowiedzialność za holokaust na Polaków?
Komu zależało by zafałszować historię Polski?
Kto próbuje nadal umyć swoje brudne ręce w krwi ofiar?

Kto wymyślił termin "polskie obozy"?
❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦

Termin „polskie obozy koncentracyjne” stworzyli funkcjonariusze wywiadu RFN, którzy wcześniej pracowali dla III Rzeszy – mówi w wywiadzie dla portalu wPolityce prof. Grzegorz Kucharczyk.
.
„Kłamliwy termin +polskie obozy koncentracyjne+ stworzyli pod koniec lat pięćdziesiątych funkcjonariusze wywiadu Republiki Federalnej Niemiec, którzy w czasie wojny pracowali dla III Rzeszy. To byli ludzie, którzy po kapitulacji Niemiec znaleźli się w strefach okupowanych przez aliantów zachodnich, częściowo zostali przejęci przez Amerykanów, a potem zaczęli robić swoje na polu tak pojętej polityki historycznej.
Był to wynik nierozliczenia się państwa niemieckiego ze zbrodniami popełnionymi przez Niemców w czasach II wojny światowej” – powiedział w wywiadzie dla wPolityce badacz historii Niemiec prof. Grzegorz Kucharczyk.
.
Zaznaczył, że praktycznie żadnego zbrodniarza, który przebywał na terenie RFN, nie spotkała zasłużona kara, zwłaszcza za to, co zrobił na terenach wschodniej Europy.
.
„Pojawił się wtedy w Niemczech również wysiłek natury semantycznej, który wydawał się być z góry skazany na porażkę, w myśl zasady opracowanej przez ministra propagandy III Rzeszy Josepha Goebbelsa, że kłamstwa ciągle powtarzane, stają się prawdą” – mówił.
.
Na uwagę dziennikarza, że „w te działania byli zaangażowani m.in. eksnaziści Reinhard Gehlen i Alfred Benzinger, po wojnie twórcy zachodnioniemieckiego wywiadu”, odpowiedział: „Było w to zaangażowanych wiele osób. Inne agendy rządowe RFN nie reagowały na te oczywiste kłamstwa”.
.
Pytany o to, kiedy pojęcie to upubliczniono, wyjaśniał, że „kariera tego kłamstwa przyspieszyła po 1989 r.”. „Mamy do czynienia z zsynchronizowanym wysiłkiem, z jednej strony okazuje się, że symbolem dążeń wolnościowych Europejczyków był upadek muru berlińskiego, a z drugiej strony, że symbolem zła w XX wieku miały być +polskie obozy śmierci+” – powiedział.
.
Co ciekawe – wiodącą rolę w upowszechnianiu tego kłamstwa wiodą Żydzi.
.
Jako „dobry krok” ocenił internetową akcję #germandeathcamps prowadzoną przeciw niemieckiej stacji ZDF, która użyła określenia „polskie obozy zagłady” i przegrała w tej sprawie proces sądowy z Polakiem, więźniem niemieckiego obozu Auschwitz Karolem Tenderą.
.
„Wejście w świat mediów społecznościowych jest świetnym pomysłem. Ale to nie zwalnia instytucji państwa polskiego z działań dyplomatycznych. Nasze placówki dyplomatyczne na całym świecie powinny śledzić i reagować na kłamstwa. Bardzo potrzebne są ustawy, które wprowadzają karanie za używanie kłamliwych określeń o rzekomych +polskich obozach koncentracyjnych+” – uważa.
.
Profesor ma też nadzieję, że reforma edukacji zwiększy liczbę godzin historii w szkole. „Liczę, że zmieni program nauki historii, aby uczniowie nie musieli szczegółowo poznawać dziejów monarchii babilońskiej z czasów króla Hammurabiego czy dynastii Ramzesów w starym państwie egipskim, ale by poznawali dzieje Polski i Europy po 1 września 1939 r. Ta wiedza pomoże im dowiedzieć się, że państwo niemieckie nie przestało istnieć po 1 września 1939 r. i to jego agendy tworzyły i administrowały obozami śmierci w Bełżcu, Sobiborze, Treblince, Majdanku, Auschwitz i w wielu innych miejscach” - powiedział.
~za agencją (PAP)

#historia #polska #4konserwy #germandeathcamps

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-02-01 02:55:28 | Ostatnio wołany: 2018-02-01 02:57:10„Co rusz pojawiają się informacje o blokowaniu na facebooku stron bądź też pojedynczych użytkowników. Jako przyczyna podawane jest rzekome naruszenie zasad społeczności itp. Dziwnym trafem dotyka to w 99% stron i osób związanych z prawicą. Najwyraźniej to za mało.“

ACTA bis. Soros zapowiada cenzurę internetu

#polityka #swiat #europa #soros #internet #cenzura

Przejdź do wpisu
Założona przez:

DonaldKluska

Osób na liście: 62
Wołań: 160
Udzielamy się pod tagami: #4konserwy #polityka #bekazlewactwa #islam #terroryzm #moderacjacontent ❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦❦                          Wielu konserwatystów ma długie lub krótkie włosy, albo nie posiada ich w ogóle. Jeżeli chodzi o ubiór, to konserwatystę można często spotkać w obecności barw narodowych. Czasem tez pośród innych kolorów. Nikt nie oczekuje od konserwatysty określonego obuwia. Ważne by sam mógł się w swoim czuć dobrze i by pasowało do sytuacji. Podobnie jest z zarostem na twarzy. Konserwatysta dba o higienę, bo to podstawa godnego wizerunku.                          Z kolei obiegowa opinia głosi, że „neuropejczyka” poznaje się przede wszystkim po zapachu...    To prawda. Czasem w skłocie, wodociągi odcinają dopływ wody.

Kategoria: Polityka

Ostatnie wydarzenia (zobacz wszystkie)


2018-02-16 20:39:01
@OliverQueen zawołał do wpisu


2018-02-16 10:11:02
@multikonto389 dołączył(a) do listy


2018-02-15 01:35:31
@MagicPiano222 zawołał do wpisu


2018-02-13 21:09:30
@Mr--A-Veed zawołał do wpisu


2018-02-11 11:11:25
@Mr--A-Veed zawołał do wpisu


2018-02-08 01:33:37
@MagicPiano222 zawołał do wpisu


2018-02-07 16:37:06
@Mr--A-Veed zawołał do wpisu


2018-02-05 17:30:46
@MagicPiano222 zawołał do wpisu


2018-02-04 17:24:56
@FlaszGordon zawołał do wpisu


2018-02-04 00:01:25
@1z10 dołączył(a) do listy