Dodany: 2018-11-06 18:35:33 | Ostatnio wołany: 2018-11-06 19:53:04


Cześć!

W ostatnim wpisie pytaliśmy jaki termin najbardziej Wam odpowiada na VI Krakowskie Wykop Party.

Przeważającą większością głosów wygrała czwarta opcja, zatem party odbędzie się

23 LUTEGO 2019 ROKU w pubie @BarONkrakow.

Przy okazji, chcielibyśmy ogłosić pierwszego sponsora, którym jest krakowska agencja SEM @devagroup.

Przypominam o liście ;)

Ale i tak zawołam plusujących i komentujących, bo mało kto się dopisał xD

Ale polecam też plusować ten wpis i komentować, bo wtedy Was zawołam w razie potrzeby :)

Dodałem też na WYKOEVENT, żebyście mogli się zapisać, później uzupełnię opis itd. xD

#krakowskiewykopparty

#wykopparty #wykoparty #wykoppiwo #wykopiwo
#wy #poznanskiewykopparty #wroclawskiewykopparty #slaskiewykopparty #warszawskiewykopparty #trojmiejskiewykopparty #katowicewykopparty #woodstockowewykopiwo

#krakowpiwo #wykopiwowarszawa #wroclawskiewykoppiwo #piwowpoznaniu #trojmiejskiewykopiwo #bielskiewykoppiwo

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-10-14 21:26:51 | Ostatnio wołany: 2018-10-14 21:46:12


Hej, #wy!
Kto się wybiera do Poznania już w piątek?
Jako poznańskie wykopki wraz z @alyaoo chciałybyśmy was miło przywitać. Tak że wszyscy jesteście zaproszeni na before party ( ͡º ͜ʖ͡º)

Na początek konkrety, potem się rozpiszę:
19-10-2018
19:30
Cybermachina, ul. Mielżyńskiego 19

Jeżeli ktoś się wybiera na wykład Dawida Myśliwca ( @dkm17 też przychodź do Cybermachiny!) to może się ze mną spotkać już tam. Wykład kończy się o 19, więc nie będzie problemu z dotarciem na before punktualnie. Jeżeli ktoś się nie wybiera to niech przyjdzie prosto na miejsce :P
Co do samego pubu - mamy 30% zniżki na menu. Jakby ktoś nie lubił rozmawiać z ludźmi to ma do wyboru albo ośmielić się piwem, albo zrezygnować ze styczności z wykopkami i pograć na konsoli albo poczytać komiks. Planszówki też są, więc raczej nikt nie powinien się nudzić. Rezerwację mamy na 40 osób, więc mam nadzieję, że nadciągniecie tłumnie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Co do znalezienia nas - pytajcie obsługę o stolik Wykopu.

W razie jakichkolwiek innych pytań - pisać do mnie albo do @alyaoo.

WAŻNE JEST ŻEBY ZAPLUSOWAĆ PIERWSZY KOMENTARZ!
Osoby plusujące ten komentarz będę wołać w razie jakichkolwiek zmian lub uaktualnień. Nie zwracam uwagi na komentarze o treści "wołaj" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Pozwolę sobie zawołać kilku znajomych, coby na pewno zobaczyli wpis i może zawołali spamlisty swoich miast albo potwierdzili czy się do nas wybierają. Kolejność przypadkowa, proszę się nie obrażać ( ͡º ͜ʖ͡º):
@Jormungand @wielka_glowwa @Saute @Apollo_Vermouth @diagnoza @mpower @kamdz @kokshed
Na 100% o kimś zapomniałąm, więc przepraszam i proszę nie bić ( ͡° ʖ̯ ͡°)

PS.

Będą dobre ciastka ( ͡º ͜ʖ͡º)


To chyba tyle, jeszcze tylko tagi: #poznan #wykopparty #beforewykopparty

Do zobaczenia!

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-09-25 14:53:14 | Ostatnio wołany: 2018-09-25 15:02:29


Hej towarzysze i towarzyszki. Zgodnie z ogłoszeniem w dniach 19-21 października 2018 roku Wykop Party chciałem zapytać kiedy i jak jedziecie aby było przyjemniej i raźniej spędzić te parę godzin w doborowym towarzystwie.

-> Jedna ekipa z Krakowa planuje wyjazd już w piątek rano:

wyjazd 8:23 z Krakowa w piątek i na miejscu 14:30. Pociąg jedzie przez Wrocław (ale nie przez Katowice) chyba, że będą chętni z Katowic na wyjazd wtedy ekipa z Krakowa może się przesiąść w Lublińcu (20 min. czekania) na pociąg, który jedzie z Katowic i wtedy w Poznaniu jesteśmy wcześniej

-> Druga opcja to jest jechać po 15 -17 (czyli typowo po pracy). Przyjazd w okolicach godziny 21. Nie wiadomo na tą chwilę co to za wydarzenia będą w piątek w Poznaniu.

-> Trzeba opcja czyli wyjazd w sobotę rano lub też do południa.

Gdyby ktoś się wybierał autem to proszę dać znać - może znajdą się chętni

Proszę o zaplusowanie odpowiedniego komentarza :)

#wy #slaskiewykoppiwo #pijzwykopem #wykopparty #wykop #party #integracja

Przejdź do wpisu

Dodany: 2018-04-26 16:36:12 | Ostatnio wołany: 2018-04-26 16:48:42Uwaga!

Słowo się wylało, a kobyłka u bram... (Tak ostatnio zacząłem i było świetnie, więc spróbuję i tym razem!)

Otóż w tym oto momencie chciałbym oficjalnie wszystkim zakomunikować, że 26 maja 2018 roku odbędzie się IV Oficjalne TrójmiejskieWykopParty!

Ale jak gdzie MISZCZU? Mów gdzie?!
I tu Was zaskoczymy!

Po pierwsze zmieniamy miasto na GDYNIĘ!

Było wiele głosów, że w tym mieście nic nie organizujemy zatem tym razem przełamujemy kolejne bariery! Jak wiecie zawsze staramy się przygotować coś maksymalnie nietypowego. Były już lokale z grami, była ścianka wspinaczkowa, kalinistyka, a co teraz będzie... ?:>

Serdecznie zapraszamy wszystkich do lokalu o nazwie Centrum rozrywki Strefa Zoltar Gdynia. Dla tych, którzy jeszcze nie wiedzą, mieści się on przy ulicy Jana z Kolna 36, a dokładniej to I piętro, prawa klatka :-)

Strefa Zoltar największe centrum rozrywki w Gdyni dlatego też będzie na Was czekać wiele atrakcji związanych z ruchem bo przecież wypite kalorie trzeba gdzieś spalić :)

Do Waszej dyspozycji będą następujące atrakcje:
• Arena Zoltar - elektroniczny paintball zwany potocznie #zoltar
• Archery Arena - Arena Łucznicza - dla pierwszych 20 chętnych osób zupełnie za darmo!
• Reflex Room
• Goldberg's Lab
• Pokój Zagadki Kryminalnej

Jeszcze więcej informacji o lokalu możecie znaleźć na profilu na Facebooku klikając TUTAJ: https://pl-pl.facebook.com/strefazoltar/ bądź na stronie WWW klikając TUTAJ: www.strefazoltar.pl.

Impreza wystartuje już o godzinie 18:30 :-)

Przypominam, że będzie to zamknięta impreza dla wszystkich Wykopowiczów i ich osób towarzyszących! Planujemy umożliwić Wam zabawę w świetnym i elitarnym gronie, popijając smaczne piwo (szczegółowe menu niebawem!). Podczas imprezy będziecie mogli również wziąć udział w licznych konkursach i skorzystać z mnóstwa atrakcji, które specjalnie dla Was przygotowaliśmy.

Pamiętaj, żeby zapisać się na wydarzenie - pomożesz nam dzięki temu lepiej się przygotować!
https://wykoevent.pl/event/175

Niedługo więcej informacji! Obserwujcie tag: #trojmiejskiewykopparty!

Organizatorzy: @goromadska @IrvinTalvanen @nowik
Pomoc w organizacji: @coevent

Oferty współpracy prosimy kierować do @coevent (Poszukujemy kogoś chętnego do pomocy i innych sponsorów.)

Spamtag: #trojmiejskiewykopparty #trojmiejskiewykopiwo #gdansk #gdynia #sopot #trojmiasto #wykoevent #wykoparty #wykopparty #wykop #wykopiwo #wykoppiwo #wroclawskiewykopparty #poznanskiewykopparty #slaskiewykopparty #krakowskiewykopparty #warszawskiewykopparty #bielskiewykoppiwo #katowicewykopparty #krakowpiwo #wroclawskiewykoppiwo #wykopiwowarszawa #woodstockowepiwo #woodstockowewykopiwo #wykopiwobydgoszcz #gdanskiewykoppiwo #bydgoskiepiwo #mikroreklama #archeryarena #zoltar #reflexroom #goldbergslab

Przejdź do wpisu

Dodany: 2017-09-06 16:47:11 | Ostatnio wołany: 2017-09-06 16:48:56


Dzień dobry wieczór ludzie!! Wracamy po wakacyjnej przerwie do cyklicznych spotkań przy piwku, herbacie i doborowym towarzystwie. Na pierwsze powakacyjne #slaskiewykoppiwo zapraszamy już 16 września do lokalu @Drzwi_zwane_koniem: na godzinę 18:30.

Przejdź do wpisu

Dodany: 2017-03-23 20:47:39 | Ostatnio wołany: 2017-03-23 21:01:37Mirki, Mirabelki z #slaskiewykopparty - emocje już opadły ale należy Wam się wyjaśnienie - tak jak wspomniał @Saute w podsumowaniu, niestety nie udało na się dotrzeć i bawić się z Wami w zeszły weekend. Bardzo nam przykro że nie mogliśmy wziąć udziału w zabawie, a po wpisach widzimy że działo się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie mieliśmy też pokazać się z pustymi rękoma - przygotowaliśmy i wydrukowaliśmy dla Was w technice druku 3d dziewięć jedynych w swoim rodzaju breloków z wizerunkiem #pepe w trzech odsłonach:

1. Genuine zielony Pepe,
2. #tylkonocny świecący w ciemności Pepe,
3. Ultrarzadki wystepujący tylko na 1000 rozdajo złoty Pepe,

W związku z tym że nie mogą się zmarnować organizujemy dwa mini konkursy i rozdajo TYLKO dla obecnych na #slaskiewykopparty i zapisanych na liście :)

Pierwszego Pepe można zdobyć układając wierszyk zawierający co najmniej trzy z pięciu słów: poka, broche, śląskie, wykop, party (można odmieniać) - zwycięzcę wybierzemy my, zwycięzca wybiera brelok :)

Drugiego Pepe można zdobyć za najbardziej plusowany rysunek pod tytułem "moje najmilsze wspomnienie ze #slaskiewykopparty - wybieracie Wy plusując komentarz, zwycięzca wybiera dowolny brelok.

Pozostałe siedem wylosujemy z plusujących ten wpis, ale wygrać mogą tylko Mircy i Mirabelki z listy obecności - uczestnicy i organizatorzy - każdy wylosowany będzie po kolei wybierał brelok.

Oczywiście wysyłka na nasz koszt, a losowanie przez mirkorandom. Czas na rysunki i wierszyki do jutra do 23:59 - w sobotę będziemy wybierać i losować - Powodzenia!

Na koniec chcielibyśmy pogratulować @Saute , @Jormungand , @wielka_glowwa , @mpower, @malyskrzat, @gorush za zorganizowanie #wykopparty - następnym razem postaramy się być osobiście :)

Pozdrawiamy, Pokabroche

#pokabroche

Przejdź do wpisu

Dodany: 2017-03-17 10:02:32 | Ostatnio wołany: 2017-03-17 10:03:08Mirki, Miraski z #slaskiewykopparty - to już dziś!

Dziś rozpoczynamy weekend z #slaskiewykopparty !

Ogłaszam co następuje - krótka przypominajka!
____________________________________________________________________________________________________

Piątek, dzień dzisiejszy, 17.03.2017r:

Bifor Party

Miejsce: "Drzwi Zwane Koniem"klyk
Godzina: 18:00
Adres: Warszawska 37
Miasto: Katowice

PrzedWykoppartowe #slaskiewykoppiwo - dobra okazja do zapoznania się oraz integracji. Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów - @gorush @wielka_glowwa @Jormungand @mpower @malyskrzat do miłego i kulturalnego spędzenia czasu już dzień wcześniej!

Zapraszamy zwłaszcza osoby, które będą pierwszy raz na Wykopparty i troszkę się wstydzą! Przybywajcie śmiało, bez krępowania się! :) Jesteście mile widziani!

Gdyby ktoś już był dużo, dużo wcześniej - wraz z @gorush oraz @Wungluwka będę ok. 16:20 w Białej Małpie. Zapraszam na dobre piwo! Biała Małpa w Katowicach - ul. 3 Maja 38,

____________________________________________________________________________________________________

Link do eventu: tutaj
Link do party: tutaj

#slaskiewykopparty #slaskiewykoppiwo #pijzwykopem #wykop

Przejdź do wpisu

Dodany: 2017-03-11 11:57:14 | Ostatnio wołany: 2017-03-11 11:58:13Dzień dobry Mirki i Mirabelki,
Wielkimi krokami zbliża się kolejne wykopparty w Katowicach, na początek zapraszam Was na mały biforek, który odbędzie się w piątek 17.03.2017r od godziny 18:00 mamy rezerwację w lokalu Drzwi Zwane Koniem.
Lokal znajduje się przy ulicy Warszawskiej 37 w Katowicach - ten sam budynek w którym odbędzie się party.

Na party zapraszamy Was dzień później tj. 18.03.2017 również od godziny 18:00 wejście tak jak w tamtym roku - zdjęcie na dole, będzie również wystawiony tzw. potykacz z informacją o imprezie.
Wstęp na party jest płatny - 15zł do wykorzystania na barze, cena również zawiera opłatę za szatnie.Przy wejściu każdy z Was otrzyma naklejkę z nickiem, oraz opaskę na rękę uprawniającą do wejścia an teren imprezy.

WAŻNA INFORMACJA - w lokalu z przyczyn technicznych nie będzie możliwości płatności kartą, w pobliżu znajdują się bankomaty, proszę o tym pamiętać.

Na party odbędzie się kilka konkursów z nagrodami i oczywiście to co musi być na każdej imprezie - karaoke. Skoro o nagrodach mowa to warto tez wspomnieć o sponsorach:

Do pomocy przy party po raz kolejny zgłosił się @ryzy - Mireczek zapewnia nam catering na imprezie, kto był na poprzednim ten wie, że na jedzeniu to się w jego restauracji znają bardzo dobrze.
Po raz pierwszy na wykoppowych imprezach pojawi się autor Kart Dżentelmenów - link do profilu - poprowadzi on swoje konkursy.
Nagrody dla Was przesłali:
@PurePC_pl
@x-kom
@Browin
@SzaloneLiczby
@pokabroche
@Sox-in-the-Box
oraz mireczek @ecco dorzuca nam żelki http://www.wykop.pl/tag/gusto/

Widzimy się już w przyszłym tygodniu!!
Proszę o zapisywanie się do wykopeventu - o tu, oraz zapraszam na stronę party.

A na koniec zapraszam Was na kolejne, dwudzieste pierwsze urodziny kolegi @gorush - impreza odbędzie się 22.04.2017 w lokalu Drzwi Zwane Koniem.

Tam nas jeszcze lubią, albo udają że lubią


Urodzinowy wykopevent

Lokal znajduje się o tutaj

Wejście na party widoczne na zdjęciu na końcu
#slaskiewykopparty

Przejdź do wpisu

Dodany: 2017-01-09 19:34:59 | Ostatnio wołany: 2017-01-09 19:36:27Hej mam do Ciebie takie pytanie

Czy też wybierasz się na kolejne Śląskie Wykop Party 18 marca 2017 w Katowicach?

Nie wiesz, co będzie to już Ci piszę:
- turnieje w gry na PC i konsoli
- planszówki do grania
- karaoke i konkursy z nagrodami
- dyskusja o ostatnich aferach
- no i alkohol ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej już wkrótce.

#slaskiewykopparty #slaskiewykoppiwo #slask #katowice #katowicewykopparty #krakow #krakowskiewykopparty #wroclaw #wroclawskiewykopparty #poznan #piwowpoznaniu #wykopparty10 #warszawa #wykopiwowarszawa #bialystok #wykopiwobialystok #lodz #gdansk #trojmiasto #lublin #wadowice oraz #sautepoleca ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Przejdź do wpisu

Dodany: 2016-07-03 20:53:10 | Ostatnio wołany: 2016-07-03 20:54:15Arrr! Szczury lądowe! (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)

Mały komunikat a zarazem trochę #chwalesie !

Chcemy Wam oficjalnie zaprezentować nasze oficjalne logo, które będzie towarzyszyć nam podczas #slaskiewykopparty, które odbędzie się już za 3 tygodnie, 23.07.2016rw Katowicachw "Drzwi Zwane Koniem" @Drzwi_zwane_koniem !
_________________________________________________________________________________________________
Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować oraz pozdrowić naszego kolejnego sponsora a mianowicie @xyz23, która poświęciła dla nas swój czas oraz chęci i wykonała ów logo, które możemy podziwiać i być z Niego dumni!
_________________________________________________________________________________________________

Ogółem apel do Was - jutro ładnie zaciskamy kciuki za tę Mirabelkę i ściskamy mocno, żeby Jej egzaminy poszły jak najlepiej! ᶘᵒᴥᵒᶅ

_________________________________________________________________________________________________

Tutaj również chciałbym przypomnieć o tym, że na samym party będą organizowane różne konkursy. Wśród nich będzie zorganizowany konkurs na najlepsze pirackie przebranie!

Zasady są proste! Każdy kto na party przyjdzie w stroju prawdziwego morskiego wilka( może to być pirat, majtek okrętowy, marynarz, kapitan czy kapitanka!) automatycznie bierze udział w walce o najprawdziwszy piracki skarb!

Więc zakladajcie swe sztuczne nogi(elo @MiszczJoda), zapuszczajcie brody i przykręcajcie swe haki zamiast rąk! Do abordażu!

Skarbem tym jest piracki kufer pełen różnych kapitalnych nagród! ;> Śmiało mogę powiedzieć, że jest o co walczyć.

I jest mi smutno, że jako organizator nie mogę wziąć udziału w konkursie. :<


Zwycięzce wybierze zacne jury, w którym zasiadać będą przedstawicielie sponsorów - czyli m.in @Browin, @SOLGAZ , @Bezoka oraz paru innych zacnych ludzi!

Także starajcie się, bo jest o co walczyć! Arrrr!
__________________________________________________________________________________________________

Spam tagami:

#slaskiewykopparty #slaskiewykoppiwo #slask #katowice #poznan #piwowpoznaniu #wroclaw #wroclawskiewykoppiwo #wroclawskiewykopparty #warszawa #wykopiwowarszawa #zielonagora #trojmiasto #gdansk #sopot #pijzwykopem #wadowice #sautepoleca

Przejdź do wpisu
Założona przez:

gorush

Osób na liście: 36
Wołań: 12
Śluńskie Wykop Party - dołącz aby byś informowany na bieżąco o nadchodzącej imprezie w dniu 23 lipca 2016 w pięknych Katowicach :)

Kategoria: Piwa i inne spotkania
Miasto: Katowice

Ostatnie wydarzenia (zobacz wszystkie)


2019-05-27 10:47:44
@piatydzienmiesiaca dołączyła do listy


2019-01-15 14:17:27
@Krx_S dołączył do listy


2018-11-06 19:53:04
@Saute zawołał do wpisu


2018-10-14 21:46:12
@Saute zawołał do wpisu


2018-09-25 16:45:11
@Phillippus dołączył do listy


2018-09-25 15:02:29
@gorush zawołał do wpisu


2018-08-20 19:12:50
@cofko dołączył do listy


2018-04-26 16:48:42
@wielka_glowwa zawołał do wpisu


2017-12-14 16:27:55
@Tajnyciula dołączył do listy


2017-09-06 16:48:56
@wielka_glowwa zawołał do wpisu